Výrobcovia / značky

Dodacie podmienky

Úvod Dodanie tovaruDodacie podmienky

Dodacie podmienky

 

1.Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru. Pri tovare zobrazvanom na naších stránkach ako skladom, jeho doručenie trvá zvyčajne 1-3 pracovné dni.

Pri dostupnosti tovaru  2, 3, 7 a 14... pracovných dní sa táto lehota predlžuje danú o dĺžku naskladnenia tovaru.

 

2.Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

 

3.Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

 

4.Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu v sídle firmy KelFur s.r.o., Kurtáň 325, Fiľakovské Kováče, okres Lučenec, po predošlej vzájomnej dohode.

 

 

 

5.Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

 

6.Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

 

7.Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

Copyright 2017 - 2024 © Pamäťové médiá